ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Юнацька бібліотека - філія м. Чугуїв

З 1 вересня 2010 року завдяки програмі "Бібліоміст" в бібліотеці було відкрито комп'ютерний центр з безкоштовним доступом до мережі Інтернет. Центр налічує 5 комп'ютерів, принтерів і сканерів. Всі бажаючі мають змогу скористатися послугами Інтернету.
5 лютого 2011 року в бібліотеці для юнацтва відкрилася дизайн-студія "Ренесанс" для творчої молоді.

Майстер-класи для дітей та молоді з малозабезпечених сімей і з вадами здоров'я проводить досвідчений фахівець, художник - дизайнер Прокопчук Ю. В. Цей проект допомагає творчому розвитку молоді, дає можливість отримати знання з веб-дизайну, створенню сайтів і блогів, фото-шопу.Також на базі бібліотеки проводяться on-line заняття художньої студії "Етюд" чугуївського художника А. Казакова.
При бібліотеці працює "Поетична гостинна", щоквартально проводяться краєзнавчі читання для гостей та мешканців міста, зустрічі користувачів з співробітниками художньо-мемориального музею ім. І.Ю.Репіна, проводяться відео-перегляди матеріалів про життя видатних письменників та ін.

Наша бібліотека вітає переможця!

2013 року Чугуївська міська бібліотека для юнацтва стала переможцем Всеукраїнського конкурсу буктрейлерів "Оживають герої на екрані у рекламі".
Харківська обласна бібліотека для юнацтва, як організатор конкурсу на обласному рівні, висловлює подяку усім учасникам та вітає Чугуївську міську бібліотеку для юнацтва з всеукраїнською перемогою. Бібліотечні заклади нашого регіону активно приєдналися до цієї масштабної книгоорієнтованої рекламної акції та ще раз продемонстрували суспільству нові можливості участі бібліотек у великих телекомунікаційних проектах.
Буктрейлер - це аналог кінотрейлера, найефективніший спосіб представити світу художній твір, зацікавити сюжетом, показати героїв та найбільш яскраві фрагменти.

Зовні простий, але такий яскраво-колоритний відеоролик за повістю Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я", який створила Чугуївська міська бібліотека для юнацтва, недарма підкорив серця суддів. Тому дивиться кращі буктрейлери, і , можливо, саме вони подарують вам новий світ - світ цікавих книжок!Контакти

Чугуївська міська бібліотека для юнацтва була заснована в 1982 році.
Основні показники роботи за 2019 рік:
Кількість користувачів - 999
Книговидача - 50072
Відвідуваність -13771
Фонд - 19786

Адреса бібліотеки:
Харківська обл., м.Чугуїв 63501
вул. Харківська,33 Тел.(05746)2-35-51
Сайт: chuguev-unosha-bibl.com.
E-mail: youthlir@mail.ru
Завідуюча - Петрова Любов Олександрівна
Підпорядковується Чугуївській міській ЦБС