ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Щастя забутих днів» (презентація книги Л. Машковської)

19 лютого до нашої бібліотеки завітала письменниця, журналістка, редакторка Людмила Машковська з літературної студії «Нива». Жінка презентувала свої три чудові книги. В них і любов, і війна, і кримінал. Слухаючи, як пані Людмила читає свої твори, розумієш, наскільки тонко авторка проживає все написане.

Також до виступу підключалися творчі колеги з Києва, Німеччини, які також мали змогу продемонструвати гру на музичних інструментах, продекламувати свої вірші, заспівати душевні пісні. Ці твори були настільки проникнуті атмосферою любові, переживань і щастя, що ніби торкалися до душі кожного слухача.

Щира подяка Людмилі Машковській за дарунок бібліотеці — дві власні книги — «Полкилометра от войны» і «Счастье забытых дней».

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.